PROŚBA o bycie Świadkiem pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

119,98 zł

Więcej informacji

Jak elegancko zapytać o Świadkowanie? Wspaniały zestaw w czarnym pudełeczku, wypełniony oryginalnymi gadżetami z pewnością ułatwi te zadanie. Na czarnym konfetti umieszczona została piersiówka, kamienne kostki do schładzania, aksamitny woreczek oraz pyszne śmietankowe krówki z napisem dla Super Faceta. Na wieczku pudełeczka znajduje się prośba o Świadkowanie oraz personalizacja. 


Opis:

  • skład: prośba o Świadkowanie umieszczona w czarnym luksusowym pudełku prezentowym z grubej tektury o ciekawej strukturze, w skład prezentu wchodzą: czarna piersiówka z ekoskóry o pojemności ok. 177ml (wypełnij ją samodzielnie ulubionym alkoholem Świadka), 6 kamiennych kostek do schładzania jak kostki lodu+ aksamitny woreczek do ich przechowywania podane w pięknym pudełku oraz 6szt śmietankowych krówek dla Super Faceta; pudełko wypełnione jest ekskluzywnym czarnym konfetti, pudełko na wieczku posiada personalizację, dopasowany motyw graficzny i przewiązane jest dopasowaną wstążką
  • nadruk: matowy; czarne motywy na kraftowym tle, personalizacja
  • pięknie i idealnie skomponowana prośba o Świadkowanie umieszczona w pudełku pozwoli przekonać Świadka, by zgodził się pełnić tę ważną funkcję na Waszej uroczystości

Wielkość:

  • pudełko: 17,5x26,5cm
  • piersiówka: 11,2 x 9,5 x 2,3 cm

Ważne:

  • KAMIENNE KOSTKI są idealne do drinków, które wymagają schłodzenia. Kamienne kostki lodowe chłodzą twój napój bez rozcieńczania go i nie zmieniając jego smaku.
  • Kostki wykonane są z naturalnego, niebarwionego kamienia. Łatwe w użyciu - po prostu schłodź je w zamrażarce.
  • Jest to produkt wielokrotnego użytku, więc pozostaje Ci czekać na następną okazje. Nie kruszą się, nie wchłaniają zapachów, a kamień z jakiego są wykonane sprawia, że utrzymują idealną temperaturę drinków przez długi czas.

Opinie

Napisz opinię

PROŚBA o bycie Świadkiem pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

PROŚBA o bycie Świadkiem pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

Jak elegancko zapytać o Świadkowanie? Wspaniały zestaw w czarnym pudełeczku, wypełniony oryginalnymi gadżetami z pewnością ułatwi te zadanie. Na czarnym konfetti umieszczona została piersiówka, kamienne kostki do schładzania, aksamitny woreczek oraz pyszne śmietankowe krówki z napisem dla Super Faceta. Na wieczku pudełeczka znajduje się prośba o Świadkowanie oraz personalizacja.