PYTANIE do Świadka Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

99,98 zł

Więcej informacji

Pytanie do Świadka w eleganckim i męskim wydaniu. W czarnym luksusowym pudełku umieszczona została piersiówka, satynowa mucha, pudełeczko na słodkości w kształcie fraka oraz dwie słomki. Całość pięknie ułożona na czarnym konfetti. Na pudełeczku umieszczona została prośba o bycie świadkiem oraz personalizacja. Z pewnością Świadek będzie oczarowany tak oryginalną prośbą. 

Opis:

  • skład: pytanie do Świadka umieszczone w czarnym luksusowym pudełku prezentowym z grubej tektury o ciekawej strukturze, w skład prezentu wchodzą: czarna piersiówka z ekoskóry o pojemności ok. 177ml (wypełnij ją samodzielnie ulubionym alkoholem Świadka), czarna satynowa mucha, pudełeczko na słodkości w kształcie fraka oraz dwie czarno-białe słomki z eko papieru; pudełko wypełnione jest ekskluzywnym czarnym konfetti, pudełko na wieczku posiada personalizację, dopasowany motyw graficzny i przewiązane jest dopasowaną wstążką
  • nadruk: matowy; czarne motywy na kraftowym tle, personalizacja
  • pięknie i idealnie skomponowane pytanie do Świadka przekona go, by pełnił tę ważną funkcję na Waszej uroczystości

Wielkość:

  • pudełko: 17,5x26,5cm
  • piersiówka: 11,2 x 9,5 x 2,3 cm

Opinie

Napisz opinię

PYTANIE do Świadka Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

PYTANIE do Świadka Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

Pytanie do Świadka w eleganckim i męskim wydaniu. W czarnym luksusowym pudełku umieszczona została piersiówka, satynowa mucha, pudełeczko na słodkości w kształcie fraka oraz dwie słomki. Całość pięknie ułożona na czarnym konfetti. Na pudełeczku umieszczona została prośba o bycie świadkiem oraz personalizacja. Z pewnością Świadek będzie oczarowany tak oryginalną prośbą.