PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Box z kubkiem BIAŁY

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

79,98 zł

Więcej informacji

Piękny zestaw na prezent dla Mamy w białym pudełku wyłożonym dekoracyjną wełną drzewną. W środku znajdziemy kubek z imieniem Mamy, opakowanie czekoladek Merci Coffe and Cream oraz słodkie czekoladki. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami ozdobiona elegancką grafiką a całość dodatkowo dekoruje dopasowana wstążka.

Opis:

  • skład: pudełko prezentowe w białym kolorze wykonane z tektury o ciekawej strukturze, w skład którego wchodzą: spersonalizowany kubek z trwałym nadrukiem i dedykacją dla Mamy (pojemność 330ml; białe uszko), mleczne czekoladki z motywem serca i napisem Dziękujemy oraz opakowanie czekoladek Merci Coffe and Cream; wszystkie elementy ułożone są na naturalnej wełnie drzewnej; na wieczku pudełka znajduje się personalizacja wraz z grafiką i pięknym tekstem na Dzień Mamy
  • nadruk: matowy; minimalistyczna grafika, tekst życzeń dla Mamy
  • piękny prezent dla Mamy, który może być wręczone przez jedno lub wszystkie dzieci

Wielkość:

  • pudełko: 17,5x26,5cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Box z kubkiem BIAŁY

PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Box z kubkiem BIAŁY

Piękny zestaw na prezent dla Mamy w białym pudełku wyłożonym dekoracyjną wełną drzewną. W środku znajdziemy kubek z imieniem Mamy, opakowanie czekoladek Merci Coffe and Cream oraz słodkie czekoladki. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami ozdobiona elegancką grafiką a całość dodatkowo dekoruje dopasowana wstążka.