MAGNES na Wieczór Panieński Z IMIENIEM Boho Bride Z BILECIKIEM

Wysyłka: do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >


loader

7,98 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 10

Więcej informacji

Jak wyjątkowo podziękować Przyjaciółkom za przybycie i organizację Wieczoru Panieńskiego? Doskonałym rozwiązaniem są oryginalne magnesy z dopasowanymi bilecikami. Na magnesie umieszczona została kwiatowa grafika, napis "Wieczór Panieński", imię Panny Młodej oraz data przyjęcia. Możesz ułożyć je obok każdego nakrycia na stole lub wręczyć osobiście. Będą wspaniałą pamiątką z tak cudownego wieczoru.

Opis:

  • skład: magnes na lodówkę przygotowany na wieczór panieński, dekorowany imieniem Panny Młodej i datą; magnes sprzedawany jest w komplecie z bilecikiem w stylu boho z tekstem podziękowania oraz mini magnesikiem do podłożenia z drugiej strony, który trzyma magnes na bilecie - magnesy na bileciku należy umieścić samodzielnie!!
  • materiał: magnes; bilecik: papier
  • nadruk: personalizacja, grafika w stylu boho
  • personalizowane magnesy będą pięknym i praktycznym upominkiem dla dziewczyn na wieczór panieński, podziękują za obecność i wręczone prezenty

Wielkość:

  • średnica magnesu: 56mm
  • cały upominek z bilecikiem: 7,5x10,5cm

WAŻNE:

  • produkt personalizowany - wysyłka po wpłacie na konto

Opinie

Napisz opinię

MAGNES na Wieczór Panieński Z IMIENIEM Boho Bride Z BILECIKIEM

MAGNES na Wieczór Panieński Z IMIENIEM Boho Bride Z BILECIKIEM

Jak wyjątkowo podziękować Przyjaciółkom za przybycie i organizację Wieczoru Panieńskiego? Doskonałym rozwiązaniem są oryginalne magnesy z dopasowanymi bilecikami. Na magnesie umieszczona została kwiatowa grafika, napis "Wieczór Panieński", imię Panny Młodej oraz data przyjęcia. Możesz ułożyć je obok każdego nakrycia na stole lub wręczyć osobiście. Będą wspaniałą pamiątką z tak cudownego wieczoru.