Gry i Gadżety Na Wieczór Panieński - TOP 14

Przed Wami organizacja Wieczoru Panieńskiego i zastanawiacie się, jak spędzić czas całą noc? Niezależnie od tego, czy bawicie się w domu, czy w klubie panieńska impreza nie może obyć się bez gier i zabaw. Gry i zabawy na panieński zbliżą Was do siebie, a do tego wprawią Was w zabawny nastrój. Gry na Wieczór Panieński mogą, a nawet powinny być uwzględnione w planie każdej imprezy. Ożywią ostatnią noc wolności i to dzięki nim będzie niezapomniana i tak wyjątkowa. Panieńskie zabawy to też świetna opcja, by zintegrować dziewczyny (szczególnie gry alkoholowe w tym pomogą). Często na imprezie pojawiają się osoby, które widzimy po raz pierwszy. Szalone pomysły pomogą Wam przełamać pierwsze lody i lepiej się poznać, a być może nawet nawiązać przyjaźnie na długie lata :-)


Aby pomóc Wam w poszukiwaniach przygotowaliśmy najlepsze pomysły na gry i zabawy na panieński, które sprawią, że będziecie się fantastycznie bawić. Przedstawimy Wam nasze ulubione i przetestowane już gry, które zagwarantują imprezę udaną na 100%.

 
Zadbaliśmy o to, by nasze propozycje nie były skomplikowane. Często są to gotowe rozwiązania, które możecie zamówić w niskiej cenie przez internet bądź gry, które stworzycie same przy użyciu gadżetów, które każda z Was ma pod ręką! Nasze pomysły wykonacie szybko i łatwo, więc przygotowanie ich na panieńską noc nie powinno przysporzyć problemów. Zapraszamy do czytania :-)

Spis gier gier i gadżetów na wieczór panieński

1. Karty z zadaniami na Wieczór Panieński

2. Kto najlepiej zna Pannę Młodą?

3. Gra na panieński: Ja jeszcze nigdy...

4. Grzecznie czy Grzesznie? Oceńcie, która z Was jest diabełkiem, a która grzecznym aniołkiem

5. Przypnij Willy'ego i jej odmiany to jedna z najpopularniejszych gier stosowana na Wieczorach Panieńskich.

6. Buziaczki na pożegnanie życia Singielki!Jak najlepiej pożegnać panieński stan?

7. Alkowyzwanie – gra, która rozkręci każdą imprezę!

8. A w roli głównej... bielizna! Do tej gry przygotujcie się szybko i łatwo i co najważniejsze, potrzebujecie do niej jedynie bielizny!

9. Nazwa lakieru do paznokci czy pseudonim gwiazdy?

10. Polowanie na... pierścionek zaręczynowy!

11. Fotowyzwanie

12. Gra na panieński Co masz w torebce?

13. Stanikowy ping pong

14. Łóżkowe porady dla Przyszłej Panny Młodej!

1. Karty z zadaniami na Wieczór Panieński

KARTY z zadaniami na wieczór panieński

 

 

 

Gotowe karty z zadaniami to propozycja, po którą możecie sięgnąć bardzo łatwo. Istnieje wiele rodzajów kart. Jeżeli organizujecie panieńską domówkę zdecydujcie się na karty z zadaniami do zabawy w domu. Jeżeli Wieczór Panieński będziecie świętować w klubie – sięgnijcie po propozycję z zadaniami, które idealnie sprawdzą się w klubie. Zestawy kart są świetnie wykonane, a umieszczone na nich zadania zabawne i humorystyczne. Co najważniejsze, znajdziecie tam nie tylko zadania dla Przyszłej Panny Młodej, ale też propozycje dla wszystkich dziewczyn. Za wykonanie zadań przyznawane są punkty. To Wy określacie reguły gry, więc pomyślcie o nagrodach za najlepiej wykonane zadania, ale przygotujcie również kary ;). Nagrodą może być np. taniec z największym przystojniakiem w klubie, a karą wypicie karnego shota. 


2. Kto najlepiej zna Pannę Młodą?

 

GRA na panieński Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą?

 

 

 


Na Wieczorze Panieńskim najczęściej obecne jest najbliższe grono przyjaciółek i koleżanek bohaterki ostatniej nocy wolności. Wydawałoby się więc, że każda z dziewczyn będzie dobrze znała Pannę Młodą. Ale czy na pewno? Gra zatytułowana Kto najlepiej zna Pannę Młodą zawiera zestaw pytań, które pozwolą wyłonić z Was dziewczynę, która faktycznie najlepiej zna przyjaciółkę :-). Wśród pytań znalazły się  takie jak: Z kim Panna Młoda całowała się po raz pierwszy? Kim chciała zostać jak była małą dziewczynką? czy Jaki jest jej ulubiony smak lodów? Gra zawiera również instrukcję, dzięki której łatwiej zrozumiecie zasady. Ze wszystkich dziewczyn należy wyłonić prowadzącą, która będzie na głos odczytywała pytania. Wszystkie dziewczyny, wraz z Panną Młodą, zapisują na kartkach swoje odpowiedzi. Po skończeniu pytań, Panna Młoda czyta swoje odpowiedzi a reszta porównuje je z własnymi, przydzielając sobie punkty: za prawidłową odpowiedź – 1, za błędną – 0. Podsumowanie pokaże, która z dziewczyn najlepiej zna przyszłą Pannę Młodą! Gra wykonana jest na grubej karcie najwyższej jakości w najmodniejszej kolorystyce i gwarantujemy, że zapewni Wam mnóstwo śmiechu u fantastycznej zabawy!


3. Gra na panieński: Ja jeszcze nigdy...

GRA na panieński "Ja jeszcze nigdy..."


Lubicie dowiadywać się o sobie nowych rzeczy i poznawać skrywane przez lata drobne sekrety? Ta gra będzie więc dla Was idealna! Dzięki niej odkryjecie smaczki, których mogłyście się nawet nie spodziewać! Ja jeszcze nigdy... to towarzyska gra planszowa, w skład której wchodzą: 64 specjalnie przygotowane karty, pionki oraz plansza. Pola na planszy zawierają zadania polegające na piciu alkoholu bądź wylosowania karty; każda z kart zawiera zabawne dokończenie zdania: 'Ja jeszcze nigdy...' - odpowiadamy prawda lub fałsz, po czym wykonujemy polecenie odpowiednie dla każdego ze stwierdzeń; wygrywa ta, która pierwsza dotrze do mety. Wspólnie przyjaciółki powinny wybrać karę, którą zastosują, jeśli któraś z nich skłamie np. picie z karnego kieliszka ;). Gra jest pięknie przygotowana, zapakowana w ozdobne pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się również na prezent dla przyszłej Panny Młodej, który wykorzystacie już podczas panieńskiej nocy!


4. Grzecznie czy Grzesznie? Oceńcie, która z Was jest diabełkiem, a która grzecznym aniołkiem

GRA imprezowa Grzecznie czy Grzesznie? 160 kart


Chcecie dowiedzieć się, która z Was jest największą grzesznicą, a która zawsze postępuje jak przykładny aniołek? Mamy dla Was świetną propozycję, która pozwoli Wam odkryć tę tajemnicę! Gra na panieński Grzecznie czy Grzesznie to świetna gra imprezowa, w skład której wchodzi aż 160 kart z pytaniami! Przebieg gry jest prosty i przyjemny: dziewczyny na zmianę losują i czytają pytania na kartach, a każda niegrzeczna odpowiedź jest nagradzana. Dziewczyna z największą ilością zebranych punktów jest największą grzesznicą w towarzystwie. Same zdecydujcie, czy należy jej się kara czy nagroda ;)


5. Przypnij Willy'ego i jej odmiany to jedna z najpopularniejszych gier stosowana na Wieczorach Panieńskich.

GRA na panieński Przypnij Willyego KULTOWA! (plakat+zestaw)

Gra na wieczór panieński Przypnij Willy'ego składa się ze specjalnie przygotowanego plakatu oraz akcesoriów, które podkręcą zabawę, takich jak tekturowe figurki w kształcie penisków, pinezki, satynowa wstążka do przewiązania oczu oraz kilka słodkości. Zasady gry są stosunkowo proste: przymocujcie plakat do ściany, rozdajcie każdej z dziewczyn po jednej figurce w kształcie peniska i po jednej pinezce. Zadaniem każdej z dziewczyn jest przypięcie figurki do plakatu jak najbliżej punktu oznaczonego na tarczy czerwonym kolorem. Ale uwaga: należy to zrobić z zawiązanymi oczami! Wygrywa oczywiście ta z Was, która będzie najbliżej celu a nagrodą będą dołączone do zestawu słodycze. Możecie także pokusić się o przygotowanie własnego zestawu nagród :-). 
Jeżeli nie macie czasu na zamawianie zestawu taką grę możecie przygotować również samodzielnie. Wydrukujcie plakat z ulubioną gwiazdą: może to być muzyk, aktor czy po prostu wymarzony facet. Jeżeli kochacie Ryana Goslinga – nic nie stoi na przeszkodzie, by to właśnie jego wykorzystać do tej zabawy ;-) Bądźcie szalone, bo takie panieńskie gry zapewnią Wam niesamowite wspomnienia na całe życie!


6. Buziaczki na pożegnanie życia Singielki!Jak najlepiej pożegnać panieński stan?

Oczywiście słodkimi buziaczkami, które możecie umieścić na specjalnie przygotowanym plakacie! To nie tylko świetna zabawa, ale też wspaniała pamiątka, która może zostać potraktowana jako prezent dla Panny Młodej. Wykorzystajcie plakat z napisem lub też imieniem Panny Młodej i odciśnijcie na nim swoje usta pomalowane szminką. Przygotujcie różne kolory pomadek, by całość prezentowała się jak najlepiej. Wykorzystajcie soczyste czerwienie, nasycone fuksje, pomarańcze czy czernie i granaty. Na odcisku umieście imię właścicielki czy zabawną radę dla Panny Młodej. Świetna zabawa gwarantowana!


7. Alkowyzwanie – gra, która rozkręci każdą imprezę!

GRA na panieński Alko-Wyzwanie! PODEJMUJECIE? ;)


Jak powszechnie wiadomo Wieczór Panieński nie może obyć się bez alkoholu ;). Wymarzoną więc zabawą na panieński w domu czy w klubie jest klasyczny alkochińczyk czy jego lepsza wersja – alkowyzwanie. Same zdecydujcie, czy podejmiecie wyzwanie zapisane na karcie i zdecydujecie się zagrań w tę fantastyczną alkogrę. Według nas jest rewelacyjna i zapewni Wam fanastyczne emocje! Bardzo ważne jest to, że to gra o prostych i zrozumiałych zasadach, więc zrozumiecie je nawet po wypiciu kilku kieliszków ;-). Gra zawiera 40 czytanych po kolei zdań rozpoczynających się od słów „Pij, jeśli” - jeżeli końcówka zdania pasuje do danej uczestniczki jest ona zobowiązana do wypicia wcześniej ustalonej ilości alkoholu (np. kieliszek wódki, łyk drinka). Ważne jest to, że gra jest podzielona na 4 rundy. Najtwardsza głowa lub najbardziej wytrwała uczestniczka wygrywa ;)


8. A w roli głównej... bielizna! Do tej gry przygotujcie się szybko i łatwo i co najważniejsze, potrzebujecie do niej jedynie bielizny!

KOMPLET bielizny stanik+stringi Koronkowa Rozkosz w opakowaniu

Każda z dziewczyn powinna przynieść na Wieczór Panieński stanik lub majtki, które kojarzą jej się bohaterką panieńskiej nocy. Przypomnijcie sobie najbardziej zwariowane szczegóły  ze znajomości z przyjaciółką, które będą tak charakterystyczne, że odgadnie ona, kto przyniósł jaką bieliznę. I to właśnie jest punkt kulminacyjny! Panna Młoda powinna odgadnąć, kto przygotował którą rzecz. Śmiechu będzie mnóstwo! Ta zabawa to również świetny pomysł na niestandardową dekorację pomieszczenia na panieńskim. Przygotujcie stelaż, na którym rozwiesicie bieliznę. Stanowić to będzie świetne tło do panieńskich zdjęć :-)


9. Nazwa lakieru do paznokci czy pseudonim gwiazdy?


Lakiery do paznokci czy pomadki mają tak zaskakujące nazwy, że czasami ciężko rozróżnić, czy to kosmetyk, czy może pseudonim gwiazdy. Przygotujcie najbardziej szalone kosmetyki i wyjątkowo pokręcone pseudonimy gwiazd. Ta zabawa na panieński polega na odgadywaniu czy to pseudonim gwiazdy czy szalona nazwa kosmetyku. Za poprawną odpowiedź przydzielane są punkty. Kto zdobędzie ich największą ilość dostaje nagrodę. Same zdecydujcie, czy będzie to zabawny gadżet czy np. słodki smakołyk!


10. Polowanie na... pierścionek zaręczynowy!


To świetna zabawa, która zaktywizuje dziewczyny i rozbawi Was do łez! Przygotujcie pierścionki, najlepiej te najbardziej zabawne dedykowane dzieciom. Mogą być plastikowe bądź wycięte z papieru. Te drugie z łatwością przygotujecie samodzielnie. Jest to świetna zabawa na panieński w domu lub w hotelu. Każda z dziewczyn powinna schować określoną ilość
pierścionków w dowolnych miejscach. Najlepiej, by były to zwariowane i najtrudniejsze do odnalezienia skrytki. Następnie udajcie się na polowanie. Ustalcie czas i zacznijcie pościg. Ta z Was, która odnajdzie największą ilość schowanych pierścionków w przeznaczonym na to czasie wygrywa! Z doświadczenia wiemy, że gra ta wywołuje mnóstwo śmiechu,a  dziewczyny przepychają się, by dotrzeć do najbardziej zwariowanych miejsc :-)


11. Fotowyzwanie


Przyszła Panna Młoda uwielbia nowe media? Wciąż zaskakuje Was nowymi pomysłami na selfie? A może wszystkie oszalałyście na punkcie Instagrama? Świetnym pomysłem na nowoczesną zabawę na panieński jest fotowyzwanie. Przygotujcie listę wyzwań tylko dla Przyszłej Panny Młodej lub także dla wszystkich dziewczyn, których wykonanie należy udokumentować na zdjęciu. Może to być np. selfie z największym przystojniakiem w klubie czy danie buziaka barmanowi. Stopień wykonania zadań oceniany jest w gronie wszystkich dziewczyn, a uczestniczka, która poradziła sobie najlepiej otrzymuje nagrodę. Takie zdjęcia będą też bazą do stworzenia pamiątki z Wieczoru Panieńskiego, która może posłużyć za prezent na panieński wręczony przyjaciółce. Ta gra to więc nie tylko świetna panieńska zabawa, ale też kreatywny pomysł na
prezent :-).


12. Gra na panieński Co masz w torebce?


To panieńska zabawa z wykorzystaniem czegoś, co każda kobieta ma przy sobie, a mianowicie... pełnej tajemnic i niespodziewanych gadżetów damskiej torebki. Z doświadczenia wiemy, że kobiece torebki potrafią skrywać w sobie wielkie tajemnice, więc jest to gra, która pozwoli odkryć Wasze sekrety. Gra przygotowana jest w formie karty na grubym papierze wysokiej jakości. Na karcie do gry wypisane są przedmioty, które mogą znajdować się w damskiej torebce. Przedmioty te zostały podzielone na 8 grup, którym przyporządkowano różną ilość punktów za przedmiot; jeśli przedmiot znajduje się w torebce uczestniczki, przyznaje ona sobie określoną na karcie ilość punktów. Zwycięzcą jest ta dziewczyna, która zdobędzie najwyższą ilość punktów. Możecie również urozmaicić grę i rozbudować jej wersję. Karą za nieposiadanie danego przedmiotu w torebce może być np. wypicie karnego kieliszka :-).


13. Stanikowy ping pong


Przygotujcie najbardziej szalone biustonosze i ułóżcie je na podłodze bądź stole w różnych odległościach od uczestniczek. Za te najbardziej oddalone przyznajcie największą ilość punktów, a za te najbliżej – najmniejszą. Weźcie ze sobą także lekką piłeczkę do pingponga. Każda z dziewczyn powinna celować piłeczką w stanik :-). Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów zyska miano najlepszego strzelca w drużynie ;). Zapewniamy, że z grą wiąże się mnóstwo śmiechu i fantastycznej zabawy!


14. Łóżkowe porady dla Przyszłej Panny Młodej!

PREZENT dla Panny Młodej Łożkowe Porady 20szt


To fantastyczna zabawa na panieński, która pozwoli Wam stworzyć kompendium wiedzy dla Panny Młodej, którą wykorzysta podczas trwającego małżeństwa. Zestaw składa się z dwustronnych kart z łóżkowymi poradami do uzupełnienia przez każdą z dziewczyn. W zestawie znajduje się aż 12 kart, więc każda z przyjaciółek powinna otrzymać swoją. Całość wykonana jest na wysokiej jakości grubym papierze w zmysłowej kolorystyce nasyconej fuksji i czerni. Na kartach znajdują się pytania – udzielcie odpowiedzi i pomóżcie Pannie Młodej stać się perfekcyjną żoną. Do gry dołączone jest również eleganckie różowe pudełko, w którym możecie umieścić karty. Gra więc może stać się również wyjątkowym prezentem dla Panny Młodej.


Jak widać gry i zabawy na panieński są zazwyczaj proste, zabawne i nieskomplikowane. Możecie przygotować je same i wykorzystać na panieńskiej domówce lub na imprezie w klubie. Do gier wykorzystacie gadżety, które macie pod ręką bądź proste rekwizyty, które stworzycie samodzielnie. Warto również skorzystać z gotowych gier i zabaw, takich jak specjalnie przygotowane karty na panieński czy planszówki. W sklepie internetowym PinkDrink.pl znajdziecie ciekawe propozycje gier i zabaw na panieński, które rozkręcą każdą imprezę! Która z propozycji spodobała się Wam najbardziej?

drukuj stronę
© 2008-2021 PinkDrink.pl