Informacja

Nowe produkty

Dekoracje na 18 Złoto-Czarne

Dekoracje na 18 urodziny dla dziewczyny będą się różnić od tych dla chłopaka. Są jednak dekoracje i dodatki uniwersalne dla obu płci. Fotościanka na 18 urodziny wspaniale nada się do utrwalania wspomnień z imprezy. Dekoracje sali na 18 urodziny można przygotować samemu luz zaopatrzyć się w gotowe akcesoria. Dekoracje na 18 diy (do it yourself) s...

Dekoracje na 18 urodziny dla dziewczyny będą się różnić od tych dla chłopaka. Są jednak dekoracje i dodatki uniwersalne dla obu płci. Fotościanka na 18 urodziny wspaniale nada się do utrwalania wspomnień z imprezy. Dekoracje sali na 18 urodziny można przygotować samemu luz zaopatrzyć się w gotowe akcesoria. Dekoracje na 18 diy (do it yourself) są z pewnością dobrym pomysłem dla osób, które chcą trochę zaoszczędzić. Lampiony na 18 urodziny pięknie sprawdzą się w wystroju. Jeśli szukacie inspiracji do urządzenia oryginalnej osiemnastki, warto przejrzeć strony sklepów internetowych specjalizujących się w dekoracjach modnych na 2022 rok.

Więcej

Dekoracje na 18 Złoto-Czarne Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 38 z 38 elementów
  • 10,98 zł

    Talerze papierowe na 18 urodziny o dużej średnicy to praktyczny dodatek na przyjęcie i jednocześnie pomysłowa dekoracja stołu. Talerzyki wykonane w odcieniach czerni i złota to idealna propozycja, która wpisuje się w najnowsze trendy. Wspaniały sposób, by oczarować gości i przygotować piękną aranżację na dorosłe przyjęcie.

    10,98 zł
  • 5,98 zł

    Serpentyna w złotym kolorze to wspaniała dekoracja na każde przyjęcie. Efektowny dodatek prezentuje się wspaniale w połączeniu z innymi dekoracjami takimi jak balony, czy plakaty. Piękna dekoracja znakomicie sprawdzi się jako element większej aranżacji. 

    5,98 zł
Pokazuje 37 - 38 z 38 elementów