Informacja

Nowe produkty

Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny

Dekoracje stołu na 30 urodziny w postaci kubeczków i talerzyków to rewelacyjny pomysł, by zachwycić gości. Wystrój stołu na 30 urodzinach jest bardzo ważny. Pozwala zadbać o uroczystą oprawę. Aktualnie w trendach na 2022 rok są przede wszystkim metaliczne zdobienia. Poza talerzykami i kubeczkami na 30 urodzinach królują takie dekoracje jak balon...

Dekoracje stołu na 30 urodziny w postaci kubeczków i talerzyków to rewelacyjny pomysł, by zachwycić gości. Wystrój stołu na 30 urodzinach jest bardzo ważny. Pozwala zadbać o uroczystą oprawę. Aktualnie w trendach na 2022 rok są przede wszystkim metaliczne zdobienia. Poza talerzykami i kubeczkami na 30 urodzinach królują takie dekoracje jak balony na 30 urodziny z helem, serwetki na 30 urodziny, słomki oraz papierowe girlandy i banery.

Więcej

Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 37 z 37 elementów
  • 8,98 zł

    Talerzyki na przyjęcia z pięknym kwiatowym motywem będą idealnym wyborem, by elegancko udekorować stół, a do tego praktycznym dodatkiem na Wasze przyjęcie. Można wykorzystać je na wieczorze panieńskim, urodzinach, Baby Shower czy przyjęciu w domu. Pięknie prezentują się w zestawieniu z kubeczkami i serwetkami w tym samym stylu.

    8,98 zł
Pokazuje 37 - 37 z 37 elementów