Informacja

Nowe produkty

Tatuaże na wieczór panieński

Tatuaże na wieczór panieński, okulary i maski wraz z innymi gadżetami na Wieczór Panieński są doskonałym pomysłem na urozmaicenie waszej zabawy. Sklep z akcesoriami na panieński z pewnością oferuje mnóstwo drobiazgów do stylizacji dla dziewczyn na panieńskim i przyszłych Panien Młodych. Znajdziecie tam również mnóstwo inspiracji na dekoracje na ...

Tatuaże na wieczór panieński, okulary i maski wraz z innymi gadżetami na Wieczór Panieński są doskonałym pomysłem na urozmaicenie waszej zabawy. Sklep z akcesoriami na panieński z pewnością oferuje mnóstwo drobiazgów do stylizacji dla dziewczyn na panieńskim i przyszłych Panien Młodych. Znajdziecie tam również mnóstwo inspiracji na dekoracje na Wieczór Panieński oraz pomysł na prezent dla Panny Młodej. Team Bride powinien uzbroić się w dużą ilość gadżetów na tę jedyną w swoim rodzaju okazję. Jeśli nie macie pomysłu na personalizowany prezent na Wieczór Panieński, przejrzyjcie oferty sklepów specjalizujących się w tego rodzaju upominkach.

Więcej

Tatuaże na wieczór panieński Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Tatuaże na Wieczór Panieński

Wieczór Panieński nie może się odbyć bez przyjaciółek czyli zacnego grona Team Bride. Cała organizacja spoczywa na tych najbliższych koleżankach, na które zawsze można liczyć. Aby docenić Was kochane świadkowe, druhny, przyjaciółki czyli prosto ujmując Drużyno Panny Młodej mamy dla Was cudowne dodatki, które dopełnią Wasze stylizacje.  Wesołe okulary, maski i peruki pomogą Wam przejść panieńską metamorfozę. Różowe dodatki pasują do charakteru imprezy i nie pozostawiają wątpliwości, jaką okazję świętujecie. Maski z piórami mogą być wspólnym elementem stroju dla wszystkich dziewczyn na imprezie, dzięki któremu wyróżnicie się spośród grona bawiących się osób. Wesołe dodatki sprawią, że będziecie widoczne na imprezie w klubie, dzięki czemu wszyscy chętnie dołączą się do Waszej panieńskiej zabawy i pomogą przy wypełnianiu panieńskich szalonych zadań.

Złoty tatuaż "Powiedziała TAK, my mówimy IMPREZA!"

Złoty tatuaż "Powiedziała TAK, my mówimy IMPREZA!"

Tatuaże na panieński rosegold

Jak wyróżnić się z imprezowego tłumu podczas wieczoru panieńskiego? Najlepiej za pomocą fantastycznych tatuaży z napisem, które sprawią, że wszyscy będą wiedzieli, kto właśnie świętuje ostatnią noc wolności! Tatuaże boho z ozdobnym napisem „Powiedziałam TAK” i dwiema boho strzałkami udekorowanymi piórkami będą genialnym, nowoczesnym akcentem świetnie pasującym do romantycznych wianków i zwiewnych sukienek. Napis „Drużyna Panny Młodej” przyozdobiony grafiką pierścionka zaręczynowego splecionego z kwiecistych gałązek oraz pokaźnym, błyszczącym diamentem to idealna propozycja dla wszystkich romantyczek. Nowością na rynku są tatuaże świecące w ciemności na panieński! Tatuaż cudownie odblaskuje, dzięki czemu idealnie nadaje się do klubu. W świetle dziennym ma biały efektowny kolor, na który wszyscy zwrócą uwagę. W świetle dziennym tatuaż ma biały kolor, natomiast w ciemności cudownie odblaskuje na neonowy kolor.

Rosegold tatuaże na Wieczór Panieński

Rosegold tatuaże na Wieczór Panieński

Wieczór panieński to doskonała okazja do tego aby poczuć się wyjątkowo i seksownie. Dobrym akcesorium do tego aby stworzyć idealną stylizację jest maska koronkowa w stylu “50 twarzy Greya”, która pozwoli Wam przemienić się w bohaterki bestsellera i bez opamiętania szaleć przez całą noc! Maska jest wykonana z grubej czarnej koronki, która ładnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Akcesorium posiada tasiemki, które ułatwią zamocowane na twarzy. Maska jest idealnym dodatkiem podczas imprezy, dzięki niemu nie przejdziecie niezauważone. Po wieczorze panieńskim Przyszła Panna Młoda może zabrać ze sobą maskę na miesiąc miodowy, gdzie wrażenia są gwarantowane.